TOPSDL.IR

فایل های انیمیشن و لاتی(Lottie) چیست؟

جادوی حرکت را به طرح های خود بیاورید. با دسترسی به انیمیشن های Lottie طرح های خود را زنده کنید آنها را به صورت JSON، LOTTIE، GIF، AEP یا MP4 دانلود کنید و هر انیمیشنی را متناسب با کار خود به ما سفارش دهید.

قابل استفاده در طراحی وب سایت و برنامه های موبایل و …

دسته بندی های پرطرفدار

انیمیشن های انحصاری

انیمیشن های رایگان

آخرین انیمیشن ها

انیمیشن های Lottie سبک، مقایس پذیر و تعاملی

انیمیشن های ممتاز لوتی قابل استفاده در صفحات وب، اندروید،iOS

انیمیشن لاتی طراحی وکتوری

انیمیشن لاتی طراحی وکتوری

Lottie مبتنی بر متن و برداری است، بنابراین مهم نیست که چقدر آن را بزرگ کنید، هرگز در هیچ دستگاهی پیکسل نمی شود. می توانید از کتابخانه تعاملی Lottie برای زنده کردن انیمیشن های خود استفاده کنید.

مقیاس پذیر و تعاملی

Lottie مبتنی بر متن و برداری است، بنابراین مهم نیست که چقدر آن را بزرگ کنید، هرگز در هیچ دستگاهی پیکسل نمی شود. می توانید از کتابخانه تعاملی Lottie برای زنده کردن انیمیشن های خود استفاده کنید.

پشتیبانی از چند پلتفرم

برای همه توسعه دهندگان خارج از کشور، تحویل Lottie بسیار آسان است. کتابخانه های Lottie چه وب، چه iOS، چه اندروید، شما را تحت پوشش قرار داده اند.

600٪ کوچکتر، 10 برابر سریعتر

Lottie در مقایسه با دنباله های GIF و PNG بسیار کوچک است و پیکسل نمی شود. Web Player منبع باز ما به شما امکان می دهد کد را کپی کرده و Lottie را در وب سایت خود، WordPress، Webflow، Shopify و غیره جاسازی کنید.

هزاران آیکون متحرک با کیفیت بالا را دریافت کنید

توجه کاربر خود را جلب کنید احساسات را برانگیزد. طرح های همه جانبه ایجاد کنید. این قدرت انیمیشن است – و با IconScout، به هزاران نماد متحرک دسترسی خواهید داشت.

نکات، آموزش ها و الهام بخش طراحی

انیمیشن Lottie یک فرمت فایل منبع باز است. این یک فرمت مبتنی بر JSON است که سبک وزن (حدود 600٪ کوچکتر از GIF) است، به راحتی قابل ویرایش است و تقریباً روی هر پلتفرمی کار می کند.

 

می توانید از انیمیشن های Lottie در طراحی های وب یا اپلیکیشن موبایل خود استفاده کنید. همچنین می توانید آنها را به پلتفرم هایی مانند WordPress یا Webflow، ابزارهای طراحی مانند Figma یا Adobe XD و همچنین پلتفرم های دیگری مانند Reddit یا Notion اضافه کنید. از آنها برای ایجاد رابط کاربری بهتر، محتوای بازاریابی جذاب یا فقط برای افزودن کمی سرگرمی به پلتفرم مورد علاقه خود استفاده کنید.

بخشی از فایل های داخل سایت تاپس دانلود رایگان هستند

می توانید از افزونه LottieFiles for Adobe After Effects برای صادرات پروژه خود به عنوان انیمیشن Lottie استفاده کنید. اما اگر چیزی در مورد طراحی حرکتی نمی دانید، هر تصویر SVG ثابت را می گیرید و با ابزار SVG to Lottie آن را به انیمیشن Lottie تبدیل می کنید.
 
شما به راحتی می توانید Lottie را با HTML و پخش کننده وب LottieFiles به صفحات وب خود اضافه کنید. در اینجا نحوه تولید خودکار کد HTML برای انیمیشن های Lottie آورده شده است.
 

هزاران کتابخانه Lottie برای کتابخانه ها و فریم ورک های جاوا اسکریپت مانند React، Svelte، Vue و Angular وجود دارد. لیست کتابخانه های Lottie و مستندات آنها را در اینجا بررسی کنید.

انیمیشن‌های Lottie را می‌توان با استفاده از کتابخانه‌های اندروید، React Native، Flutter، iOS و موارد دیگر در برنامه‌های تلفن همراه خود پیاده‌سازی کرد. لیست کتابخانه های Lottie برای موبایل و مستندات آنها را اینجا ببینید.
 
افزونه IconScout for Figma را دانلود کنید ، که به شما امکان می دهد انیمیشن های Lottie را به عنوان GIFs به Figma بکشید و رها کنید. همچنین می توانید از افزونه LottieFiles for Figma استفاده کنید.
 

افزونه IconScout for Canva را دانلود کنید ، که به شما امکان می‌دهد انیمیشن‌های Lottie را به صورت GIF در Canva بکشید و رها کنید. همچنین می توانید انیمیشن های Lottie را از LottieFiles دانلود کنید تا در طرح های Canva خود استفاده کنید.

می‌توانید انیمیشن‌های Lottie را به‌صورت GIF دانلود کنید و آن‌ها را در Notion بکشید و رها کنید. همچنین می توانید انیمیشن های LottieFiles را با چسباندن پیوند جاسازی در Notion جاسازی کنید .

افزونه LottieFiles for WordPress را دانلود کنید ، که به شما امکان می دهد هزاران انیمیشن رایگان Lottie را جستجو و درج کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد هر انیمیشن Lottie را که از IconScout دانلود کرده اید درج کنید.

سوالات متداول

لاتی(Lottie) را بر اساس کلمات کلیدی مرور کنید